Prekių grąžinimas

Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Pirkėjui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.

Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas Pardavėjui praneša užpildydamas el. prašymo formą. Gavęs Pirkėjo prašymą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.

Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

Reikia būtinai susisiekti el. paštu info@snoopis.lt  Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.

Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą.

Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas (išimtys taikomos jei prekė yra brokuota).

Nepatikusi, nenaudota prekė gali būti keičiama ar grąžinama per 14 dienų, tačiau būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
Shopping Cart